Občina Črenšovci

POMOČ DRUŽINI NA DOMU KOT SOCIALNA OSKRBA

obveščamo vas, da Dom starejših Lendava izvaja program POMOČ NA DOMU kot socialno oskrbo na domu v občini Črenšovci. Januarja 2018 smo v vaseh Črenšovci, Dolnja Bistrica, Gornja Bistrica, Srednja Bistrica, Trnje in Žižki začeli nuditi in izvajati pomoč starim, invalidnim in bolnim ljudem.

Potrebujete, poznate ali imate doma osebo, ki potrebuje pomoč pri:

  • TEMELJNIH DNEVNIH OPRAVILIH (oblačenju, slačenju, umivanju, kopanju, hranjenju...)
  • GOSPODINJSKI POMOČI (prinašanje enega pripravljenega obroka, nabava živil, priprava obroka, pomivanje uporabljene posode, osnovno čiščenje bivalnega prostora, odnašanje smeti, preoblačenje in postiljanje postelje...)
  • POMOČI PRI OHRANJANJU SOCIALNIH STIKOV ( vzpostavljanje socialne mreže z okoljem, s prostovoljci, s sorodniki, spremljanje upravičenca pri opravljanju nujnih obveznosti, informiranje ustanov o stanju in potrebah upravičenca...)

Če ste odgovorili z »DA«, nas za dodatne informacije pokličite ali obiščite v Domu starejših Lendava.

Kontakt - centrala :
Dom starejših Lendava
Telefon: 02/578-1236 ali 02/578-1237
Fax: 02/578-1238

Koordinatorka za pomoč na domu:
Melita Makoter, univ.dipl.soc.del
Telefon: 059-253- 158
E-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Direktor Doma starejših Lendava:
Franc Špilak, univ.dipl.soc.del.
Telefon: 059-253- 150
E-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Pozdrav, stisk roke, nasmeh in topla beseda .... MI TO ZNAMO !

Nahajate se: Domov Informacije POMOČ DRUŽINI NA DOMU KOT SOCIALNA OSKRBA