Občina Črenšovci

Torek, 04 April 2017 11:17

OBVESTILO O POŽARNI OGROŽENOSTI

Občane obveščamo, da je Uprava republike Slovenije za zaščito in reševanje RAZGLASILA veliko požarno ogroženost od 1.aprila na območju celotne države.

Z dnem razglasitve velike požarne ogroženosti je v naravnem okolju poleg požiganja in odmetavanja gorečih ali drugih predmetov ali snovi, ki lahko povzročijo požar, prepovedano tudi kuriti kresove, požigati na območjih ob infrastrukturnih objektih, izven pozidanih površin uporabljati predmete, naprave ali izvajati aktivnosti, ki lahko povzročijo požar ter izvajati ognjemete.

Inšpektorat za varstvo pred naravnimi in drugimi nesrečami in Policija bosta v času razglašene velike požarne ogroženosti naravnega okolja izvajala poostren nazor.

Nahajate se: Domov Vse novice in obvestila OBVESTILO O POŽARNI OGROŽENOSTI