Občina Črenšovci

Petek, 01 Marec 2019 13:36

PRENAVLJAMO ZA VAS

obveščamo vas, da se bo v sklopu preureditve cestne infrastrukture v občini Beltinci predvidoma 18. 3. 2019 pristopilo k preplastitvi regionalne ceste R2-443 (Panonska ulica) skozi naselje Beltinci.

Dela bodo potekala predvidoma do 24. 4. 2019. Zaradi izvedbe odstranitve obstoječih plasti asfalta in preplastitve z novimi plastmi grobega asfalta bo na odseku regionalne ceste R2-443 skozi naselje Beltinci veljala delna zapora, kar pomeni, da bo promet v obe smeri potekal po enem voznem pasu.

V času nanosa finega asfalta po celotni širini vozišča bo ob naprej izbranih vikendih (od sobote od 10. ure, do nedelje do 18. ure) veljala popolna zapore omenjene ceste skozi naselje Beltinci. V tem času bo promet potekal po vzporednih lokalnih cestah in javnih poteh. Z namenom izboljšanja varnosti v cestnem prometu vas vljudno prosimo za strpnost v prometu in upoštevanje spremenjenega prometnega režima v času izvedbe del!

Nahajate se: Domov Vse novice in obvestila PRENAVLJAMO ZA VAS